Skip directly to content

Nivernais

Dovolená ve člunu na Canal du Nivernais

Region Canal du Nivernais leží v srdci Francie a je znám svou vynikající kuchyní. Rozhodněte se pro dovolenou ve člunu na kanálu Burgund Canal du Nivernais a plavte se po Canal Latéral - kanálu paralelním k řece Loiře - po řece Yonne nebo po Canal du Nivernais. Tato oblast je známá také jako země francouzských zámků; během Vaší dovolené na hausbótu v regionu Burgund Canal du Nivernais můžete dopoledne obdivovat věžičky a gobelíny v některém z mnoha zámků a odpoledne relaxovat při pikniku v některé z půvabných zahrad či parků. Krajina regionu Burgund / Canal du Nivernais je ideální pro cykloturistiku, při níž můžete objevovat pozoruhodnou architekturu a mnohotvárné vísky.
 
Region Burgund / Canal du Nivernais, srdce Francie, Vám při Vaší dovolené s člunem nabídne románské a gotické umění i architekturu, například katedrálu v Auxerre. Během Vaší dovolené na hausbótu poznejte také středověké město Clamecy, slavný viadukt v Briare, ochutnejte bílá vína v některém z chladných sklepů v Tannay, nebo si vyzkoušejte surfování na jezeře v Baye.
 
Další informace o regionu Burgund / Canal du Nivernais, jako jsou doporučené trasy, údaje o naší flotile a možnosti zarezervovat si dovolenou na lodi či hausbótu v regionu Burgund Canal du Nivernais online, najdete (v angličtině) na webových stránkách Le Boat!