Skip directly to content

Pro nováčky

Prožijte vysněnou dovolenou na hausbótu s LeBoat

Staňte se kapitánem vlastní lodi. Nepotřebujete žádný řidičský průkaz nebo zkušenosti. Všechny vodní cesty, na kterých se s LeBoat nacházíte, se dají jednoduše sjíždět. Navíc budete od našich zaměstanců před odjezdem pečlivě proškoleni. Potom můžete vyjet a užívat si vaši dovolenou na hausbótu. 
Je to jako jízda autem, jen mnohem jednodušší a uvolňující!

 

 

 

 

 

Nejlepší cesta, jak poznat Evropu

Využijte jedinečnou příležitost a objevte nové místo pro opravdovou dovolenou. Okouzlující evropské vodní cesty Vás zavedou stranou od turistických davů do nedotknuté krajiny, k utajeným pokladům a tradičnímu stylu života. Unikněte všedním dnům a prožijte nezapomenutelnou dobu s rodinou a přáteli a ponořte se do neobvyklého dobrodružství.

 

Jeďte, jak dlouho chcete

Ve vetšině našich destinací máme více než jednu základnu. To znamená, že můžete podniknout jízdu od/do stejné základny nebo jednosměrnou jízdu mezi dvěma základnami. Minimální doba nájmu jsou 3 noci, vyššímu počtu se meze nekladou. Doporučujeme jízdní dobu 4 až 5 hodin za den, s průměrnou rychlostí 6-8 km/h urazíte poměrně velký kus cesty a máte dost času na prohlídky měst a venkova na trase vaší cesty!

 

Kde mohu zakotvit?

Dovolená na lodi znamená volnost! Všeobecně můžete zakotvit podél vodních kanálů a vodních cest, tam kde se vám zachce. Částečně projíždíte okolo soukromých pozemků, ale ve většině destinací najdete bez problémů místa k zakotvení. Raději ale možná zakotvíte přes noc ve veřejném nebo soukromém přístavu. Za poplatek zde můžete využít elektřinu, vodu i sociální zařízení.

 

Zde si vybere každý

Mezi více jak 40 různými modely, pro posádky od 2 do 12 členů, rozhodně najdete perfektní loď k prožití vyjímečné dovolené. Užívejte si v luxusu, nebo si vyberte loď, která tolik nezatíží váš rozpočetí.
Nezáleží na tom, jakou možnost si vyberete, dovolená na lodi s Le Boat vás nadchne.

 

> K lodím!


 

 

 

Dovolená pro každého!

Páry

Chcete-li prožít klidné chvíle, uvolnit se nebo plánujete romantickou cestu, je dovolená na hausbótu pro dvojice přesně to pravé.
Naše doporučení: Benátky (Itálie), Amsterdam (Holandsko), Bruggy (Belgie), Charente a Loire

 

 

 

 

Rodiny

Cestování na jedné lodi znamená, že strávíte mnoho času s vašimi blízkými. Jízda na lodi vás svede dohromady, aktivně zapojíte i mladší členy posádky - děti nebo vnoučata mohou pomáhat s provazy nebo zakotvením! Jako rodina trávíte čas společně při obědech a večeřích, společně poznáváte nová místa, vyrážíte na nákupy apod.  
Naše doporučení: Camargue, Německo, Belgie, Lot, Skotsko

 

 

 

Skupiny

Sdílet hausbót s přáteli a objevovat nová pozoruhodná místa, to znamená spoustu zábavy za velmi rozumnou cenu. Vyberte si lodě, které mají kajuty s vlastními koupelnami a velké terasy.

 

 

 

 

 

 

Rozmanité aktivity během Vaší plavby

Vyberte si trasu podle vašich oblíbených aktivit. Rádi si vyrazíte na  golf, na kolo nebo hledáte kulinářské zážitky a ochutnávky vín? Máme širokou nabídku cest pro všechny volnočasové aktivity.
 

  • Kultura: Během našich plaveb poznáte mnoho proslulých historických míst a budete mít možnost poznat i místa nová a neméně lákavá.
  • Příroda: Vodní cesty jsou domovem mnoha fascinujících živočišných druhů a objevíte na nich nové neznámé krajiny, úžasné parky a zahrady podél vodních cest. 
  • Vodní aktivity a zábava u moře: Mnoho našich oblastí nabízí skvělé možnosti k jízdě na kanoe nebo kajaku, plachtění, surfování nebo ke koupání. Tato místa ohromí nejen děti, ale i dospělé.
  • Jídlo a pití: Každá z našich oblastí nabízí speciální a regionální pochoutky. Při jízdě ve Francii si můžete například prohlédnout vinice a ochutnat výborná regionální vína. 
  • Golf: Objevte trasy na hausbótu, které vedou okolo znamenitých golfových hřišť. 
  • Rybaření: Rybaření je perfektní zábava na dovolené s Le Boat. Evropské řeky jsou bohaté na ryby, které se jistě chytí i na váš háček!
  • Jízda na kole: K ranní jízdě k pekaři nebo k vyjížďkám do blízkého okolí vám doporučujeme vzít si na palubu jízdní kola. Všechny naše trasy jsou ideální k jízdě na kole podél břehů vodních cest. 
  • Jízda na koni: Vyzkoušejte něco nového: vyhoupněte se do sedla a užijte si jízdu na koňském hřbetu podél vodních cest.