Skip directly to content

Bretagne

Dovolená na člunu v Bretani

Region Bretagne nabízí více než 600 km vodních cest a čeká na to, abyste jej objevovali při Vaší dovolené na vodě v tomto regionu. Keltský šarm a krása přírody - ty společně dělají z Bretaně jeden z nejcennějších klenotů Francie. Během Vaší dovolené na hausbótu v regionu Bretagne byste si měli udělat čas na prozkoumání křivolakých uliček mnoha středověkých měst a vesnic, které lemují břehy řek a kanálů. V průběhu roku se v regionu Bretagne koná jedna slavnost za druhou; ty udržují a oslavují tradice a historii této oblasti. Příjemné klima a zaručené hodiny slunečního svitu činí toto území oblíbeným a přednostním cílem pro pěší turistiku, cykloturistiku, golf - takže v regionu Bretaně může být Vaše dovolená na lodi ještě pestřejší! K typickým specialitám Bretaně patří palačinky, které můžete zapít džbánkem jablečného moštu.
 
V regionu Bretagne, zemi legend a lidových pověstí, můžete obdivovat více než 100 zámků na březích řeky Erdre a nádhernou katedrálu v přístavním městě Suce. Při Vaší dovolené na člunu v regionu Bretagne si prohlédněte Nantes a pozoruhodný zámek vévodů z Bretaně z 15. století. Thaborpark patří k nejkrásnějším zahradám Francie. Určitě jej během Vaší dovolené na hausbótu v regionu Bretagne také navštivte. 
 
Další informace o regionu Bretagne, jako jsou doporučené trasy, údaje o naší flotile a možnosti zarezervovat si dovolenou na lodi či hausbótu v regionu Bretagne online, najdete (v angličtině) na webových stránkách Le Boat!