Skip directly to content

Canal du Midi

Dovolená na hausbótu v Canal du Midi

Kanál v regionu Canal du Midi je nejstarší umělá vodní cesta v Evropě. Jeho rozměry, ale i zvláštnosti jeho uspořádání opravdu stojí za vidění. Je to ideální místo pro dovolenou na člunu! Udělejte si dovolenou na hausbótu v regionu Canal du Midi, který UNESCO prohlásilo za součást světového kulturního dědictví; plavte se podél sluncem zalitých svahů s vinicemi až k přírodním plážím Středozemního moře. Překřižte během Vaší dovolené Etang de Thau, velké jezero se slanou vodou, které je orámováno mnoha půvabnými rybářskými přístavy a pohostinnými rybími restauranty. 
 
Nechte se okouzlit a svést Jihem! Canal du Midi je nejstarší umělá vodní cesta v Evropě. Při své dovolené na hausbótu na Canal du Midi si nezapomeňte prohlédnout zámek v Argens, který pochází ze 14. století. Navštivte také Carcassonne, středověké město, které bylo rovněž prohlášeno za památku UNESCO, a romantické město Narbonne, jehož starý přístav se ponořil do tekutých písků delty řeky Aude. 
 
Další informace o oblasti Canal du Midi, jako jsou doporučené trasy, údaje o naší flotile a možnosti zarezervovat si dovolenou na lodi či hausbótu v regionu Canal du Midi online, najdete (v angličtině) na webových stránkách Le Boat