Skip directly to content

Naše lodě

Naše kanálové lodě | Le Boat
Vítejte na palubě – Nejvetší flotila v Evropě!

Le Boat vlastní a provozuje největší a nejelegantnější flotilu v Evropě. Do její modernizace a rozvoje neustále investujeme  stejně jako do našich základen. U nás s jistotou najdete vhodnou loď, která odpovídá vašemu rozpočtu a velikosti vaší skupiny či rodiny.

 

Váš hausbót je jako váš domov na vodě...
Jako kapitán nežijete jen na palubě vaší vlastní lodi, ale také ji řídíte. Nemusíte však mít obavy, je to tak jednoduché, že k tomu nepotřebujete ani řidičský průkaz či speciální zkušenosti! Představte si vaši loď jako plovoucí letní bydlení, plně vybavené s prostorným a hezkým interiérem.

 

 

Naše nejnovější lodě

V Le Boat pracujeme nepřetržitě na tom, aby byly naše lodě pro naše hosty ještě pohodlnější. Stále investujeme do rozvoje a modernizace celé naší flotily. K tomu se počítá nejen modernizace lodí ve stávající nabídce, ale i návrhy nových lodí. Naše nové lodě jsou komfortní a jsou vybaveny efektivně a moderně.

 

 

 

 

 

 

 

 

Flotila Horizon: 
Všechny modely lodí Horizon mají  jeden komfortní salon a kuchyň s panoramatickým výhledem, terasu s grilem a prostor pro opalování – i tak se dají pohodlně a stylově objevovat evropské vodní cesty. 
V nabídce máme modely s 2, 3 a 4 kajutami v různých provedeních. 
Každý model byl navržen exkluzivně pro Le Boat!
> Více o Horizon flotile!

 

 

Abychom Vám mohli nabídnout skutečný komfort, jsou naše lodě kompletně vybaveny.

Veškerý myslitelný komfort, který byste očekávali od rekreační vily,  najdete i na palubě našich lodí: Plně vybavená kuchyně, teplá a studená tekoucí voda, salon, sprchy a koupelny v kajutách – některé naše lodě jsou vybaveny klimatizací a televizí. Dále je vám k dispozici vybavení, které jako dobrý kapitán potřebujete – navigační mapy, upevňovací lana nebo záchranné vesty.

 

 

 

 

 

 

Místo pro každého člena posádky

S více než 40 rozdílnými modely a velikostí pro 2 až 12 členů posádky, si určitě vyberete správnou loď pro vaši komfortní dovolenou na hausbótu.

V naší flotile najdete správnou loď pro jakoukoli velikost vaší skupiny:

  • Pro páry a menší rodiny
  • Pro rodiny a přátele
  • Pro větší skupiny

 

 

Jednoduchá klasifikace

Čím vyšší počet hvězdiček loď má, tím více vám  nabídne. Naše klasifikace vám pomůže při volbě správné lodi. Při kategorizaci byl zohledněn věk, komfort a stavba lodi. Zákaznická podpora a exceletní služby, mezi které samozřejmě patří i 100% čistota, jsou zahrnuty v ceně lodí. 

 

5 hvězdiček – Prvotřídní potěšení z jízdy:
To nejlepší, co máme nyní v nabídce. Vynikající komfort se značkovou výbavou, klimatizací, televizí s DVD přehrávačem, 220V na palubě, přípojka na elektřinu v přístavu, koupelny v kajutách, u některých modelů joystick- řízení.

 


 

 

 

 

4 hvězdičky – excelentní a dobře vybavené:
Lodě s velice vysokým standardem s ohledem na výbavu a komfort. Koupelny v kajutách, klimatizace, kormidlové řízení a přípojka na elektřinu v přístavu.


 

 

 

 

 

3 hvězdičky – stylové a dobrá kvalita:
Vnitřní zařízení a výbava mají vysokou kvalitu a odpovídají vysokému standardu. Všechny lodě mají přípojku na elektřinu. 


 

 

 

 

 

2 hvězdičky – komfortní a dobře vybavené:
Na palubě Vás očekává vysoký standard s příjemným zařízením.

 

 


 

 

 

 

1 hvězdička – jednoduché a cenově dostupné:
Jednoduché lodě s účelným vybavením  a dostačujícími prostory.