Skip directly to content

Camargue

Dovolená na hausbótu v Camargue

Do oblasti Camargue se vydejte ze Saint Gilles, to je perfektní místo pro zahájení putování po Camargue. Při dovolené v oblasti Camargue objevujte krásy tohoto nezvyklého vodáckého regionu v Jižní Francii. Můžete obdivovat početné růžové plameňáky, na březích pak bílé divoké koně nebo býky černé jako smola. Během Vaší dovolené na hausbótu v Camargue navštivte také město Aigues-Mortes, které dodnes chrání hradby. Obrovské jezero Etang se slanou vodou je olemováno rybími restauranty, kde se podávají chutná jídla z plodů moře. Dopřejte si v regionu Camargue malé odbočení - zajeďte si na kole do kraje báječného vína, regionu Languedoc, abyste si mohli dovézt několik lahví dobrého moku; ty si pak vychutnáte na palubě Vašeho hausbótu pod nádherným jižním sluncem. 
 
Region Camargue Vás svým kouzlem rychle očaruje! Opalujte se na některé z nádherných písečných pláží: La Grande Motte, Carnon nebo Palavas les Flots. Projděte se křivolakými uličkami středověkého města Aigues-Mortes. Prožijte si exotickou divokou přírodu - obdivujte růžové plameňáky, bílé koně, černé býky... Ulovte si v jezeře Etang de Thau svou večeři sami! 
 
Další informace o oblasti Camargue, jako jsou doporučené trasy, údaje o naší flotile a možnosti zarezervovat si dovolenou na lodi či hausbótu v regionu Camargue online, najdete (v angličtině) na webových stránkách Le Boat!