Skip directly to content

Naše destinace

Le Boat European destinations

Dovolená na hausbótu v Irsku | Le Boat Dovolená na hausbótu ve Skotsku | Le Boat Dovolená na hausbótu v Anglii | Le Boat Dovolená na hausbótu v Holandsku |  Le Boat Dovolená na hausbótu v Belgii | Le Boat Dovolená na hausbótu v Německu | Le Boat Prázdniny na hausbótu ve Francii | Le Boat Dovolená na hausbótu v Itálii | Le Boat
Objevte naše plavební destinace
Evropské vodní cesty jsou rozmanité a krásné. Jestliže jste již strávili dovolenou na hausbótu a hledáte nová dobrodružství, prozkoumejte jednoduše novou oblast! LeBoat vám nabízí četné trasy v osmi zemích Evropy. Nechte se inspirovat a pojďte na palubu!
Francie
Vyberte si z 10 oblastí ve Francii, ideální destinace pro Vaši dovolenou snů na hausbótu. Prožijte vaši dovolenou například v regionu Canal du Midi na jihu Francie – nejstarším vodním kanálu v Evropě, který se rozkládá od Atlantiku až ke Středozemnímu moři, nebo na působivé řece Lot, která se vine jihozápadem Francie. Ať si vyberete jakoukoli oblast, určitě objevíte lahodná vína, vybrané pochoutky, malebné krajiny a zajímavé historické památky.
 
Německo
Křišťálově čistá jezera a řeky v Meklenbursku a Branibursku jsou opravdovým přírodním úkazem a nabízejí odpočinek dospělým i dětem. Majestátní hrady se tyčí na krajích jezer Schwerin, Rheinsberg, Fürstenberg a Neustrelitz a nabízí pohled do aristokratického způsobu života  let dávno minulých. Nebo co byste řekli výletu do velkoměsta jako je Berlín?
 
 
Itálie
Naše plavební oblasti v Itálii spojují dva světy: Okouzlující město Benátky, nabízející bohatý životní styl i krásné, přilehlé ostrůvky čekají na vaši návštěvu. Klidné vodní toky oblasti Friaul vás zavedou nejen do vnitrozemí Itálie, ale i k známému pobřeží Jaderského moře a jeho písečným plážím.
 
 
 
 
Belgie
Známá pro svou čokoládu a stovky druhů piv vás Belgie  vítá svou přátelskou atmosférou, kamkoliv přijedete. Krásné vlámské vodní cesty propojují harmonickou krajinu a města, této malé, ale historické země. 
 
 
 
 
 
 
Nizozemi
Objevte ‚zelené srdce‘ Holandska s jeho sytě zelenou krajinou a nespočetnými tulipánovými poli. Projeďte se po krásných jezerech a využijte možnosti nejen ke koupání. Navštivte malá a okouzlující městečka a samozřejmě kosmopolitní Amsterdam. Naše nová základna na severu Fríska se nachází mezi mnohačetnými jezery v rušném rybářském městečku Hindeloopen. Zažijte půvab typického holandského historického místa.
 
Anglie
Známá řeka Temže se proplétá mezi zelenou krajinou jižní Anglie. Projeďte se podél královských zahrad, historických vesnic a měst nebo navštivte typická anglická městečka s jejich hospůdkami a nedotknutými zahradami.
 
 
 
 
 
 
 
 
Irsko
Zavítejte do Irska – země plné mýtů a záhad, zpěvu a tance, zelené krajiny, průzračné vody a dramatických scenérií. Irsko nabízí vše pro perfektní dovolenou na hausbótu. Nádherné řeky Shannon a Erne a okolní jezera patří k
nejoblíbenějším destinacím v Evropě. 
 
 
 
 
 
 
 
Skotsko
Kaledonský kanál, který je obklopen dechberoucími skalami a kopci Highland a krásnou krajinou, se rozléhá od Iverness, hlavního města severu Highland až na jih k Fort William.
 
 
Kanada
Kanada je různorodá země, kde se propojuje příroda s kulturou a společně tvoří fascinující směs zážitků, které můžete v Kanadě prožít..