Skip directly to content

O společnosti Le Boat

Vítejte na palubě!

Jako největší evropský poskytovatel dovolených na hausbótu, s více jak 40letou zkušeností, se staráme o to, abyste byli v dobrých rukách. Nabídka toho nejlepšího servisu, nejlepších lodí a krásných vodních cest, to je náš kurs k úspěchu. U žádného jiného operátora na vodních cestách v Evropě nenajdete tak velkou flotilu a širokou nabídku služeb!

 

 

 

Proč si vybrat Le Boat?

Je to úplně jednoduché. Rozhodli jste se pro toho nejlepšího poskytovatele, proto dostanete i ty nejlepší služby! S naší znalostí a znamenitým zákaznickým servisem, se můžete spolehnout na to, že bude vaše dovolená na hausbótu v Evropě přesně odpovídat vašim představám! V Le Boat se Vám snažíme splnit jakákoliv přání! 

 

 

 

Vysoký standard a servis

Mnoho našich lodí navrhujeme a stavíme sami a každou udržujeme na vysokém standardu. I v nepravděpodobném případě, že se objeví při vaší cestě objeví problém, jsou naši technici (mechanici) připraveni vám neprodleně pomoci. K tomu nabízíme našim zákazníkům záruku spokojenosti. Jsme pyšni na náš servis a zákaznické služby, které poskytujeme před, během i po celou dobu vaší cesty na hausbótu! Naši zaměstnanci jsou laskaví, kompetentní a dělají vše pro to, aby Vám dopomohli k perfektní dovolené. Je jedno, pro jakou destinaci se rozhodnete, bude pro vás potěšením poznat pracovníky a vedoucí základen.