Skip directly to content

Lot

Dovolená s člunem na řece Lot

Poznejte region Lot a užijte si dovolenou na vodě v nádherné krajině. Strmé kaňony a vápencové skály tvoří rámec pro Vaši mimořádnou dovolenou na řece Lot. Objevujte středověká města jako Cahors a působivé jeskyně v Pech-Merle. Když se při Vaší dovolené na řece Lot budete v horkých letních dnech potřebovat ochladit, můžete skočit do vody rovnou s lodi a zaplavat si v krásně čisté vodě. Tomu, kdo rád pozoruje ptáky, region Lot nabízí jedinečné zážitky, protože zde žije mnoho druhů ptáků jako nádherně barevní ledňáčci, majestátní orli a ladné volavky.
 
Navštivte v regionu Lot překrásné soutěsky a také most ze 14. století Pont Valentré v Cahors. Vyzkoušejte pestrou paletu krajových specialit a nápojů, zvláště temně červené víno z Cahors a lanýže. Při Vaší dovolené na řece Lot důkladně prozkoumejte útesy a kaňony na kánoi - nebo se vykoupejte v čisté vodě. Navštivte historické město Luzech, poslední galskou pevnost, která odolávala Césarovi. 
 
Další informace o regionu Lot, jako jsou doporučené trasy, údaje o naší flotile a možnosti zarezervovat si dovolenou na lodi či hausbótu v regionu Lot online, najdete (v angličtině) na webových stránkách Le Boat!