Skip directly to content

Norfolk Broads

Region Norfolk Broads
Dovolená na člunu v Norfolk Broads

 

Region Norfolk Broads: Při dovolené na lodi v Norfolk Broads poznáte různé krajiny a jedinečné kulturní dědictví!
 
Odpočiňte si při dovolené na hausbótu v regionu Norfolk Broads, v jedné z nejoblíbenějších evropských oblastí pro hausbóty. Krajina v Norfolk Broads je rozmanitá a stále se mění, od otevřených ploch luk a břehů porostlých rákosím až po hustě zalesněná území, jezera a dokonce město s čilým ruchem!
 
Krajina regionu Norfolk Broads je tak jedinečná... Mnozí umělci, malíři i fotografové, zachytili ve svých dílech scenérie, které někdy až berou dech. 200 kilometrů pohodlné plavby po řekách a jezerech bez zdymadel Vám při Vaší dovolené na lodi v Norfolk Broads nabídne nekonečné možnosti k poznávání zajímavostí této kouzelné oblasti. Výchozím bodem pro region Norfolk Broads je Wroxham. Samo město nabízí množství obchodů a veřejných zařízení, mezi nimi i největší vesnický krám na světě. Region Norfolk Broads – největší chráněné přírodní území s vodními plochami ve Velké Británii - je proslulé fascinujícím bohatstvím divokých zvířat a ptactva. Kromě mnoha druhů vodních ptáků zde při Vaší dovolené na hausbótu uvidíte ledňáčky, sovy, vydry a možná i některého z vzácných motýlů, otakárků fenyklových. Sledujte vlečné stezky podél polních cest, které Vás určitě zavedou k některé z tradičních venkovských hospůdek.
 
Další informace o regionu Norfolk Broads, jako jsou doporučené trasy, údaje o naší flotile a možnosti zarezervovat si dovolenou na lodi či hausbótu v regionu Norfolk Broads online, najdete (v angličtině) na webových stránkách Le Boat